Sklepy internetowe / integracje

Integracje

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy Państwu integracje z wieloma systemami płatności online, porównywarek cen czy pasażów handlowych. Istnieje również możliwość integracji sklepu z systemami sprzedaży ratalnej czy programami magazynowo-księgowymi. Na bieżąco tworzone są kolejne integracje z nowo powstałymi systemami.

Systemy płatności on-line:

Płatności.pl

Platnosci.pl to system adresowany do wszystkich serwisów o charakterze eCommerce, które dla swojej aktywności wymagają profesjonalnych rozwiązań płatniczych. Lata doświadczeń, poparte profesjonalnym zapleczem technicznym oraz prawnym pozwalają nam zaproponować bezkonkurencyjny system do obsługi płatności internetowych.


Dotpay.pl

Dotpay.pl to wieloletnie doświadczenie w obsłudze transakcji internetowych, pełne, zautomatyzowane zarządzanie transakcjami i usługami. Obsługa kart płatniczych (Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, American Express, Maestro i Visa Electron).


Przelewy24.pl

Serwis PRZELEWY24 (www.przelewy24.pl) jest kolejnym produktem poznańskiej firmy DialCom24 Sp. z o.o. Spółka cywilna DialCom24 wyodrębniona została we wrześniu 2003 roku z macierzystej spółki DialCom s.c. DialCom, założona w 1994 roku, była jedną z pierwszych firm w Polsce wykorzystującą i udostępniającą Internet komercyjnie, poprzez tworzenie i utrzymywanie stron WWW i poczty internetowej dla firm polskich.

Aukcje internetowe:

Allegro

Jesteśmy pionierem aukcji internetowych w Polsce. Rozpoczęliśmy przeprowadzanie aukcji on-line w grudniu 1999 roku z nadzieją, że ta forma zawierania transakcji ma wielkie szanse na popularność i zainteresowanie. Twórcą i pomysłodawcą serwisu jest Arjan Bakker, który wspólnie z wówczas 19-letnim zapalonym programistą Tomkiem Dudziakiem stworzyli i rozwinęli własną koncepcję bezpiecznego handlu w polskim Internecie. W 2000 roku zespół Allegro liczył zaledwie 8 osób, a za naszą kwaterę główną służyło 2-pokojowe mieszkanie. Dziś nasz zespół to niemal 300 osób, wyspecjalizowanych w różnych aspektach handlu w Internecie od bezpieczeństwa przez marketing i programowanie na obsłudze klienta kończąc. Oferując odpowiednie narzędzia i usługi, przy pomocy naszych Użytkowników - osiągnęliśmy i zachowujemy pozycję największej platformy handlowej w polskim Internecie. Dziś mówimy już o społeczności Allegro, która liczy sobie ponad 5 mln osób. Wspólnie wymieniamy doświadczenia, spotykamy się na seminariach, zjazdach i mniej formalnych imprezach.


Świstak.pl

Dlaczego serwis nazwaliśmy "Świstak"? Geneza nazwy jest prozaiczna - Świstak wpadł nam do głowy całkiem przypadkowo. Dopiero po jakimś czasie dotarło do nas, że nazwa jest bardzo chwytliwa, łatwa do zapamiętania i sympatyczna. I tak już zostało. Serwis wystartował testowo 24 października 2003 roku, a od 1 marca 2004 działa w wersji oficjalnej. Oznacza to, że jesteśmy jednym z najmłodszych serwisów aukcyjnych w Polsce. Mimo tego oraz licznej konkurencji jesteśmy dziś viceliderem serwisów aukcyjnych w Polsce. Rozpoczynając naszą działalność zakładaliśmy, że naszym głównym celem będzie stworzenie serwisu, który będzie się wyróżniał użytecznością oraz jakością obsługi. To właśnie dzięki temu, że najważniejsi są dla nas nasi użytkownicy i ich potrzeby powoduje, że ciągle pniemy się w górę w niezależnych statystykach.

Porównywarki cen:

Ceneo

Jako jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce dostarcza swoim Użytkownikom narzędzie, które umożliwia szybkie i łatwe wyszukanie produktów oraz informacji o produktach, a następnie porównanie ich cen w wielu sklepach Kupującym w sieci umożliwiaj szybkie znalezienie atrakcyjnej oferty oraz wiarygodnego sklepu, a współpracującym sklepom oferuje możliwość zwiększenia sprzedaży oraz promocję swojej marki wśród dynamicznie rozwijającej się społeczności internetowej.


Skąpiec

Skapiec.pl to swoisty przewodnik po wirtualnych zakupach. Umożliwia sprawdzenie i porównanie zasobów e-sklepów - z uwzględnieniem cen produktów, ich parametrów, warunków zapłaty i doręczenia. Istotną zaletą Skąpca jest udostępnianie obiektywnych ocen e-sklepów. Jest to możliwe dzięki współpracy z Opineo.pl - niezależnym serwisem propagującym zakupy w internecie. Skąpiec dba tym samym o to, by jego użytkownicy bazując na doświadczeniach innych konsumentów, ustrzegli się przed nieodpowiedzialną obsługą i wyborem niewłaściwego sklepu. Serwis zwiększa szansę optymalnego zakupu także poprzez umieszczanie na stronie komentarzy o konkretnych produktach. Komentarze te dodają sami kupujący, a obecnie liczba wpisów przekracza 80tysięcy. Sposób działania serwisu jest niewiarygodnie prosty. Wystarczy wyszukać w katalogu nazwę danego towaru lub wpisać ją w wyszukiwarce, by już po chwili otrzymać bogatą listę dostępnych ofert. Gdy użytkownik serwisu podejmie decyzję odnośnie zakupu, będzie mógł błyskawicznie przejść na stronę www sklepu, w którym dany produkt jest dostępny.


Nokaut

Misją Nokaut.pl jest stworzenie platformy komunikacji na rynku internetowym pomiędzy sprzedającymi, a kupującymi. Zadaniem serwisu jest ułatwienie użytkownikom znalezienie poszukiwanych produktów na możliwie najlepszych warunkach oraz pomoc w dokonaniu wyboru.


Okazje.info

Jak w dzisiejszych czasach robić mądre i przemyślane zakupy? Używając porównywarki cen! Na serwisie okazje.info.pl znajdzesz porównanie cen w sklepach internetowych, hipermarketach i elektromarketach. Zobaczysz też aktualne promocje, wyprzedaże i obniżki cenowe.


Radar

Radar.pl to nowoczesna porównywarka cen w sklepach internetowych. Jej najważniejszym celem jest pomaganie konsumentom w znalezieniu jak najlepszych propozycji kupna różnorodnych produktów. W tym celu Radar.pl zbiera miliony ofert z setek sklepów internetowych i porównuje je ze sobą.

Systemy ratalne:

Żagiel

Ideą firmy Żagiel jest realizowanie Twoich planów. Dlatego od produktów ważniejsze jest dla nas oferowanie Ci najlepszych rozwiązań finansowych. Naszym klientom służymy rzetelną radą i solidną wiedzą, pomagając im spełniać marzenia i osiągać życiowe cele. Pieniądze i kredyty to nasza specjalność. Żagiel jest niezależnym członkiem międzynarodowej grupy bankowo-ubezpieczeniowej. Grupy z ponad stuletnim doświadczeniem, działającej dla 11 mln klientów w Europie i zatrudniającej 53 tys. ludzi. Jesteś więc w dobrych rękach.


Portale społecznościowe:

Facebook

Facebook pomaga swoim użytkownikom kontaktować się z innymi osobami i udostępniać im różne informacje i treści, w tym promocji naszego sklepu internetowego.